Yenibosna Demirdöküm Kombi Servisleri


Yenibosna Demirdöküm kombi servisleri hizmeti. Bahçelievler ilçesinde ve İstanbul’un genelinde Kombi Servisi hizmeti sağlayan firmamız Demirdöküm kombiler konusunda uzman kadrosu ile soğuk geçmesi beklenen kış aylarında yanınızda.

Kombileri kışın özellikle evimizin olmazsa olmazı diyebileceğimiz bir cihaz. Son günlerde artan dövizler nedeniyle kombi yedek parçalarıda aşırı derecede pahallı bir halde desek herhalde yalan söylemiş olmayız değerli Demirdöküm kombi kullanıcıları. Demirdöküm Aden, Kalistro, Nitro ve diğer modelleri ile geniş bir kombi ağına sahip olan Demirdöküm oldukça yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

Kombilerinizin bozulmasını, arıza yapmasını tabikide istemezsiniz ama bu sadece istememekle de olmuyor bu imkanıda kombinize siz sağlayacaksınız, sağlamalısınız. Bunun içinde her yıl kış ayından önce kombinizin bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Normal kombi bakımının yanında aynı zamanda ilaçlı kombi bakımlarıda son günlerde oldukça popüler oldu desek yalan söylemiş olmayız herhalde. İlçalı kombi ve petek bakımlarınız da itina ile uzman teknisyenlerimiz tarafından yerinde yapılmaktadır.

Etiketler:, , , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>