İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi


İstanbul Demirdöküm servisi olarak, kombilerinizin bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız. Öncelikle, siz tüketicilerimizin soru ve sorunlarını, çağrı merkezlerimize ulaştığınız zaman, telefonda bir takım çalışmalar ile halletmeye çalışıyoruz.

Eğer sorun telefonda halledilemeyecek boyutta bir sorunsa, eğitimli çalışanlarınızı, bize vermiş olduğunuz adrese en kısa zamanda yönlendiriyoruz. Kombiler, son yıllarda gelişen teknoloji ile evlerin vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Kombi veya diğer ısıtma cihazları, zaman içerisinde çeşitli nedenler ile siz kullanıcılarımıza büyük problemler çıkarabilmektedir. Bu durumlarda yapılması en doğru olan şey, alanında iyi servis ve elemanları tercih edilmesi olacaktır. Demirdöküm kombi servisi siz değerli müşterilerimiz için, her soruna açık olan, eğitim almış ekiplerden oluşmaktadır. Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, teknik konularda tecrübe ve eğitim sahibi olan firma personellerimiz, kombi bakımı ve onarım ile ilgili titizlik ile çalışmalarını yürütmektedir. Kombiler için, cihaz montajı, kombi periyodik bakımları, çeşitli onarım ve tamir işleri gibi destek çalışmalarını, firmamız ile sağlayabilirsiniz.

Kombilerin de klimalar gibi, periyodik bakımlara ihtiyacı vardır. Kombi periyodik bakımı, özellikle kış aylarına giriş yapılacağı zaman uzman ekipler tarafından kontrol edilmelidir. Gaz problemleri, kirlilik ve diğer tekniksel sorunlar, periyodik bakımlar sayesinde önlenir ve düzeltilir. Güvenilir ve garantili hizmet sunan firmamıza kombinizi emanet ederek, cihazın ilk günkü kadar sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kalitede lider olan bir firma olarak, siz tüketicilerimizin tüm sorunlarına açığız.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>