Demirdöküm kombi yedek parça servisi


Demirdöküm kombi servisi olarak her marka ve model demirdöküm kombilerin yedek parçalarını orjinal olarak temin ediyoruz değerli müşterilerimiz.

Orjinal yedek kombi parçalarınız firmamız tarafından takıldıktan sonra an itibari ile garanti kapsamı çerçevesinde garanti başlar ve 1 yıl çerisinde yedek parçada meydana gelen arılanma veya bozulma olursa firmamız tarafından aynı gün içerisinde yenisi ile ücretsiz değiştirilir ve sizlerin mağdur olmasının önüne geçilir.

Firmamız direk olarak orjinal yedek parça satışı yapmamaktadır değerli müşterilerimiz, Yedek parçalar firmamız tarafından görevlendirilen teknisyenlerimiz tarafından kombinize takılır ve kombiniz size çalıştırılarak çalışır bi halde teslim edilir ve o an itibari ile yedek parçanızın veya parçalarınızın garantisi başlar. Demirdöküm kombi yedek parçaları tamamen orjinal yedek parçalardır herhangi yabancı veya çakma tabir edilen orjinal olmayan yan sanayi yedek parçalar değildir.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. DeplasmanRehber diyor ki:

    Özellikle eski kombi parçalarını bulmak zor oluyor. Demirdöküm marka kombilerde ise parçalar daha kolay bulunuyor ve daha dayanıklı oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>