Demirdöküm kombi tank bozulması


 

Merhaba değerli demirdöküm kombi kullanıcıları, Sizlere bugün demirdöküm kombilerin tank arızası ile ilgili bilgiler vereceğiz.  Demirdöküm kombilerde tank arızası genelde kombilerin su azaltması ile yani su eksiltmesi ile anlaşılan bir arıza türüdür.

Demirdöküm kombilerin bütün modelleri bu arızaya müsait bir kombidir. Bu arıza sadece demirdöküm kombilere özel bir durumda değil onuda belirtelim bütün kombilerde bu arıza ile karşılaşılır ve gerek duyulduğunda kombinin tankı değiştirilir. Kombi tanklarının tamiri malesef tamir edilmez ve bozulması durumunda direkt olarak değiştirilmesi gerekmektedir.

Demirdöküm kombinizin suyu sıklıkla azalıyorsa bu gibi durumlarda kombinizin içindeki havanın azalmasından dolayı bu sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz ve bunun giderilmesi için tanka yeniden hava doldurulup kombi çalışır hale getirilebilir ama tabiki bozulup arızalandıysa bunun çalışması mümkün değildir.

 

 

 

Demirdöküm kombi tankı

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>