Demirdöküm kombi kart bozulması


Demirdöküm kart bozulması, demirdöküm kart tamiri, demirdöküm kombi kart tamiri, demirdöküm kombi kart bozulması, demirdöküm kart nasıl bozulur, demirdöküm kart neden bozulur, demirdöküm kombi kartları, kombilerde kart arızası, demirdöküm kombi kart arızaları, elektronik kart tamiri, elektronik kart arızası, elektronik kart satışı, elektrınik kart yanması, demirdöküm kombi kart yanması, demirdöküm kombi kart onarımı ve daha fazlasını bu yazımızda bulubilirsiniz.

Demirdöküm kombi bilindiği üzere Türkiye’de en çok kullanılan kombi modelidir. Demirdöküm kombiler oldukça dayanıklı ve kullanışlı olmasıyla beraber arıza yapma olasılığı her elektronik cihaz gibi mümkün olan bir cihazdır. Elektronik kart bozulması genelde elektrik kesintisi veya elektrikteki voltajın ayarsızlığı yani voltajdaki aşırı yüklenme ile kombinin kartına gelen yoğun elektrik nedeni ile kartların yanması yani bozulması mümkündür. Bunun önlemi yokmu diye soracak olursanız önlemi tabiki bulunmaktadır ve faydasıda oldukça fazladır. Regülatör denen cihaz ile yani voltaj sağlayıcı ile evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki elektriğin voltajı ne olursa olsun voltaj sabitleyici cihazınıza sabit bir elektrik vererek elektronik kartınızın bozulmasını önleyecektir.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>