Demirdöküm Güneşli Kombi Servisi


Güneşli Demirdöküm kombi servisi ısıtma sistemleri. Türkiye’n,n en büyük kombi markalarından olan Demirdöküm kombilerin her türlü teknik servis hizmetini firma olarak karşılıyoruz. Bağcılar ve Bahçelievler ilçelerinde ikamet eden Demirdöküm kombi kullanıcılarına sadece bir telefon kadar yakınız. Her türlü sorunlarınızda sizlere gerek canlı destek gerekse yerinde teknik servis desteği sunuyoruz. Kış ayının soğuk geçeceğini şu günlerde televizyonlarınızda duyuyorsunuzdur veya duymadınız ama artık biliyorsunuz. Çetin geçecek olan kış aylarının önlemini şimdiden almanızı tavsiye ederiz değerli müşterilerimiz.

Kombi yedek parçaları konusunda her türlü parça firmamız tarafından temin edilmektedir. Bütün parçalar garantilidir ve orjinal parçalardır. Piyasada yer alan çakma parçalar ile firmamızın hiç bir alakası yoktur.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>