Bakımlı Kombiniz İle Birlikte Doğalgaz Faturalarınızı En Aza İndirin!


Son zamanlarda azalan kaynaklar ile beraberinde gelen zamlar, doğalgazın değerine değer ekledi. Günümüzde artık doğalgaz, altın kadar değerli bir hâl aldı. Doğalgaz faturalarınızı en aza indirmek için her türlü tasarrufu deneyip yine de başaramadınız mı? Soğuk kış günlerinde kombisiz de olmuyor tabi ki, ancak faturalarda cep yakıyor… Doğalgaz faturalarınız en aza indirmek için alabileceğiniz tedbirler var.

Öncelikle evinizde ısı yalıtımı yaptırın. Isı yalıtımı olan evinizde kesinlikle %50 enerji tasarrufu sağlayacaksınız. Yazın içerideki soğuk dışarı çıkıp, dışarıdaki sıcak içeriye girmeyecek, kışın ise içerideki sıcak dışarıya, dışarıda soğuk içeriye giremeyecek. Bu sayede yazın klimanızdan, kışın ise kombinizden tasarruf sağlayacak ve cep yakan faturalardan kurtulmuş olacaksınız.
Kış aylarında doğalgaz faturalarınızı minimuma indirmek için periyodik olarak bakımını yaptırın. Bakımlı kombiniz daha az enerji harcayarak maksimum verim sağlayacaktır. Ayrıca düzenli bakımlar sayesinde tüm doğalgaz sisteminizin ömrünü uzatmış olacaksınız. En verimli biçimde ısınarak doğalgaz ısıtma sisteminin tüm kapasitesinden verim alabileceksiniz.

Kombinizin ayrıntılı, komple ve periyodik bakımları için Beylikdüzü kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bizlere her türlü soru ve problemleriniz ile ilgili arayabilirsiniz. Bizlere web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek bizim ilk amacımızdır ve her defasında da amacımıza ulaşmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

Etiketler:, , , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>